طراحی و تولید پرچم مذهبی با بهترین کیفیت و قیمت

پرچم مذهبی از دیر باز مورد توجه خاص و عام افراد در مراسمات مذهبی بوده است. همچنین مناسب برای استفاده در مساجد و هیئت ها به صورت پرچم دستی و یا پرچم اهتزاز و حتی قابل نصب در معابر و خیابان ها و بر روی پل ها بوده و مورد استفاده قرار می گیرد و همواره به دلیل نوع کارآیی و به لحاظ موقعیت جغرافیایی ، مذهب و عقاید مسلمانان شیعه و سنی حائز اهمیت بوده است. پرچم مذهبی جز آن دسته از پرچم هایی است که در مناسب های مذهبی مثل ایام محرم و ماه صفر، شهادت ها، ایام فاطمیه و در اعیاد و ولادتها نیز توسط شیعیان و محبان اهل بیت و امامان معصوم با توجه به نیاز مسلمانان جهان در کشور های مذهبی و اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید بر روی عکس کلیک کنید

اما پرچم ها در چند مورد با هم از جمله جنس، ابعاد، نوع چاپ، طرح و رنگ تفاوت دارند.( نحوه خرید ) برای خرید پرچم مذهبی و سایر پرچم های مورد نیاز از شرکت پرشین نوین پرچم به صورت مجازی می توانید وارد فروشگاه شركت تولیدی شده و بعد از انتخاب محصول دلخواه و پرداخت مبلغ، آن را خریداری كرده و پرچم مورد علاقه شما به درب منزل تحویل داده می شود. ( قیمت ) قیمت پرچم ها به جنس پارچه و نوع چاپ بستگی دارد.

برای خرید بر روی عکس کلیک کنید

اما از آنجایی که پرشین نوین پرچم یکی از تولید کنندگان پرچم در داخل کشور می باشد و تغییرات دلار و ارز تاثیرات خیلی کمی بر قیمت ها خواهد داشت، به همین دلیل برای خرید مشکلی وجود نخواهد داشت و لازم نیست هزینه ای هنگفت پرداخت کنید . (جنس محصول) اما سوالی که در اینجا خیلی حائز اهمیت است جنس پرچم می باشد . این که جنس پرچم از ساتن چینی است یا ساتن ایرانی، نکته بسیار مهمی است در انتخاب و خرید پرچم. پرچم های ساتن چینی با توجه به نوع پارچه براق، زیبایی خاصی را دارا هستند اما آیا دوام و کیفیت این نوع پارچه هم به پای زیبایی آن میرسد یا خیر؟ قطعا که جنس پرچم ساتن ایرانی دوام و مقاومت بالاتری دارد و البته که انتخاب پرچم ساتن چینی و ساتن ایرانی به سلیقه مشتری برمیگردد.

برای خرید بر روی عکس کلیک کنید

امیدواریم روزی برسد که با حمایت همدیگر از تولیدات داخلی چرخ اقتصاد کشور را بچرخانیم و رونق کسب و کار را به صورت واقعی به تمامی کارخانه ها و تولیدی های کشور عزیزمان ایران برگردانیم از همراهی شما صمیمانه متشکریم. شرکت پرشین نوین پرچم

اشتراک
بالا
پشتیبانی آنلاین