پرچم های انتخاباتی سال 1400

انتخابات ۱۴۰۰

 

انتخابات ریاست جمهوری و شورا شهری و روستایی سال ۱۴۰۰ در ۲۸ خراد ماه برگزار میشود که از حمله مهم ترین رویداد های سطح جامعه و بین افراد است به همین منظور شرکت پرشین نوین پرچم تصمیم گرفته است برای شناساندن شما کاندید محترم به افراد جامعه پرچم انتخاباتی شما را با هر سطح کیفیت و هر قیمتی به دست هوادارن شما برساند به همین منظور پرچم ها در سایز ها ، ابعاد، اوناع مختلف به چاپ میرساند.

 

انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدها ریاست جمهوری و شورا شهر

انواع پرچم های انتخاباتی

 • پرچم دستی انتخاباتی
  این پرچم مقرون به صرفه است و با ابعاد متنوع ( ۲۰ در ۳۰ ، ۳۰ در ۴۰) است با انواع پارچه های متفاوت با  انتخاب شما برای مقرون به صرفه تر شدن هزینه ها برای شما 
  ویژگی اصلی این محصول حمل آسان، شفافیت و وضوح تصویر ، قیمت مناسب ، چاپ دیجیتال بر روی پرچم ها
   

 • پرچم نمایشگاهی انتخاباتی
  این پرچم مناسب برای ستاد های انتخاباتی است که شامل یک پایه پرچم، میله پرچم و یک پرچم با سایز ، جنس مورد نظر شما است که کیفیت فوق العاده و وضوح تصویر عالی به شما ارائه میکند و دارای رنج قیمتی مناسب است با توجه به بودجه شما است.

 • پرچم خودرو انتخاباتی
  پرشین نوین پرچم با طراحی پرچم ها قابل نصب آسان بر روی هرگونه خودرو با پارچه ساتن ایرانی با ابعاد ۲۰ در ۳۰ که میتوانید به صورت تک رو یا دو رو باشد موجبات تبلیغات شما را آسان تر کرده .
   
 • پرچم ریسه انتخاباتی
  بهترین و پر بازدید ترین پرچم ها برای معرفی کاندید ها به منظور نصب آسان در سطح شهر با متراژ های متفاوت و ابعاد های متفاوت برای معرفی کاندید ها در سطح شهری است.

   
 • خرید ارزان و عرضه سریع
  به منظور اینکه شرکت پرشین نوین پرچم بزرگ ترین شرکت تولید کننده پرچم در سطح شرکت است برای کاندید های عزیز آماده دریافت سفارشات شما در هر طرح و رنج قیمتی در سریع ترین زمان ممکن است تا کاندید های عزیز به راحتی بتوانند اهداف خود را ارائه دهنده  و خود را به افراد معرفی کنند.

 

اشتراک
بالا
پشتیبانی آنلاین